Gök Mobilya ailesi olarak 1960 dan beri ahşap ve mobilya sektörünün her kademesinde çalışmalar yaptık. Uygulama ve Organizasyonlarda bulunduk. Temelden yetiştik kelimesi bizim için kullanılacak en uygun terimdir.

     Ahirete intikal etmiş değerli aile büyüğümüz Ahmet Gök tarafından kurulan ve Manavgat’ta bir ilk olan mobilya ve dekorasyon firmamız 3 nesildir kesintisiz bir çalışma hayatı içindedir.

     Gök Mobilya olarak tüm mekanlara ait mobilya, tasarım, dekorasyon, imalat ve montaj hizmetlerini kaliteli şekilde sunmaktadır. Bilgisayarlı kesimden baskı kapakları sistemine kadar zengin üretim kapasitesine hakimiz.

     Ev, konut, villa, yazlık, ofis, okul, dershane, kafe, pastane, banka, zincir marka stant ve sergileri, inşaat, otel&pansiyon, fabrika vb tüm yaşam ve çalışma mekanlarına ait her türlü dolap, yüklük, vitrin, masa, sandalye, ahşap kapı başta olmak üzere tüm mobilyalar siz müşterilerimizin özgün zevk ve isteklerine göre üretmekteyiz.

     Müşterilerimizin isteklerini gerek kendi ürünlerimizle gerekse Dünyada isim yapmış çözüm ortaklarımızın ürünleri ile en uygun ve kabul edilebilir maliyetlerle çözmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin  Yaşam alanlarını hayal ederken sınır koymalarına izin vermiyoruz. Aksine sınırsız hayal gücüyle gerçeğin birleştiği tek adres “GÖK MOBİLYA ” olarak hafızalarda yer alsın diye çaba sarf ediyoruz. Müşterilerimizin kalbini ve güvenini  1 seferlik değil ömürlük kazanmayı en olmazsa olmaz kural olarak biliyoruz.  

        DEĞERLİ PROJELERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE, MUTLU VE HUZURLU GÜNLER…. 

  • DEKORASYON

Pek çok tür yapının iç dekorasyonu tarafımızdan yapılabilmektedir. Ahşap mobilyalar ve diğer ahşap objeler iç dekorasyonun önemli unsurlarıdır. Ahşabın dizaynı, var olan mevcut kullanım eşyalarınızın restorasyonu ve yenilenmesine ilişkin çeşitli teknikler ve süreçler konusunda sizi ekonomik ve uzun ömürlü bir netice alacağınız biçimde yönlendireceğiz. Mobilya sektöründe farklı alanlara ve mekanlara yönelik dekoratif çalışmalarımız olduğu gibi hazır projeleriniz doğrultusunda da hizmetlerimiz devam etmektedir. 

Ahşap yapılar nihayetinde taş mekanlar gibi kalıcı değildir. Asıl olan ahşap yapı ve evlerin sürekli bir tamirat ve tadilat ile bakımdan geçirilerek ömürlerinin uzatılıp nesilden nesile aktarılmasıdır. Devam ede gelecek ahşap yapılarınızın sağlıklı bakımı için beraber çalışmaya hazırız

     Mobilya İmalatlarında Eskiye Nazaran Çok Daha Farklı Malzemeler Kullanılabiliyor. Bu Malzemeler Kalitelerine Göre Uzun Ömürlü Ya Da Kısa Ömürlü Kullanılabilmektedir. Ev Tadilatında Yine Seçiminize Bağlı Olarak Malzeme Kullanılıyor. Firmamız Mobilya İmalatı Ve Tadilat İşlemlerinde, Tam Profesyonel Uygulamalarımız İle Uygun Fiyat Ve Şartlarımız İle Hizmet Veriyoruz.

     Ahşap yapılar nihayetinde taş mekanlar gibi kalıcı değildir. Asıl olan ahşap yapı ve evlerin sürekli bir tamirat ve tadilat ile bakımdan geçirilerek ömürlerinin uzatılıp nesilden nesile aktarılmasıdır. Devam ede gelecek ahşap yapılarınızın sağlıklı bakımı için beraber çalışmaya hazırız